O mne

Ing. Soňa Zavarská
nonadesign-logo

nonadesign

Volám sa Soňa Zavarská a tvorím šperky po značkou nonadesign. Pôvodným povolaním som stavebná inžinierka, ale ako to už chodí, život niekedy človeka donúti zvoľniť tempo.

 

Očarila ma úžasná rôznorodosť polodrahokamov a začala som z nich tvoriť šperky. Práca s polodrahokamom mi prináša relax, pohodu, nabíja ma energiou. Pri tvorbe sa sústreďujem na jednoduchosť šperku, ktorá pomáha vyniknúť samotnej kráse kameňa. Každý šperk vytvorím ako originál, takže nestretnete dámu s rovnakým šperkom ako máte Vy. Každý náhrdelník môže byť dotvorený náušničkami a náramkom. Ako doplnky používam bižutérne alebo strieborné komponenty. Veľmi obľúbeným prvkom je zapínanie na magnet, ktorý leží na 7. stavci krčnej chrbtice a odbúrava bolesť.

 

Svoje práce sa snažím odprezentovať na vlastných i mineralogických výstavách, mala som vlastné vernisáže v rôznych galériách, prezentovala som pred talianskymi podnikateľkami v Ríme, v Rakúsku a takisto na svetovej výstave Expo Miláno 2015, kde som vystavovala moje šperky v Slovenskom pavilóne.

Osobný kontakt nič nenahradí. Napíšte mi! Budem sa tešiť na osobné stretnutie.

Ukážka z portfólia

Viac z mojich šperkov nájdete v portfóliu